LQH32MN330K23L
MURATA
MURATA LQH32MN330K23L
image shown is a representation only
LQH32MN330K23L
Description: LQH32MN 33uH 115mA 10% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC33U1210 Rutronik No.: IND12914 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Inductance
33 µH
Current rated
115 mA
Tolerance
10 %
R(DC)typ.
3.5 Ohm
Test frequency
1 MHz
Design
FERRITE
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
2 mm
T(A)min
-25 °C
T(A)max
85 °C
SFR
12 MHz
Quality
40
Weight
0.60 g
Series
LQH32MN
Automotive
NO
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
REEL
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Japan
ABC-Code
C
Supplier Lead time
12 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Alternatives
VISHAY
VISHAY IFDC5050HZER330M
IFDC5050HZER330M
Passive Components
  • IFDC 33uH 5,1A 20% WWT