LQH31CN470K03L
MURATA
MURATA LQH31CN470K03L
image shown is a representation only
LQH31CN470K03L
Inductance
47 µH
Current rated
100 mA
Tolerance
10 %
R(DC)typ.
8 Ohm
Test frequency
1 MHz
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
SFR
10 MHz