LQG15WZ39NJ02D
MURATA
LQG15WZ39NJ02D
Description: LQG15WZ 39nH 190mA 5% MLT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,039U0402 Rutronik No.: IND20652 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
0.039 µH
Current rated
190 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
1.5 Ohm
Test frequency
100 MHz
Design
CERAMIC
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
1400 MHz