LQG15WZ33NG02D
MURATA
LQG15WZ33NG02D
Description: LQG15WZ 33nH 220mA 2% MLT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,033U0402 Rutronik No.: IND20132 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Inductance
0.033 µH
Current rated
220 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
1.5 Ohm
Test frequency
100 MHz
Design
CERAMIC
Enclosure type
UNSHIELDED
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
2800 MHz