LQG15HN47NJ02D
MURATA
MURATA LQG15HN47NJ02D
image shown is a representation only
LQG15HN47NJ02D
Description: LQG15HN 0,047uH 200mA 5% MLT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,047U0402 Rutronik No.: IND12878 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Inductance
0.047 µH
Current rated
250 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
1.15 Ohm
Test frequency
100 MHz
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
1000 MHz