DLW44SM851SK2L
MURATA
MURATA DLW44SM851SK2L
image shown is a representation only
DLW44SM851SK2L
Description: DLW44SM 850uH 1,9A -40+105°C Supplier: MURATA Matchcode: INDKCANBUS Rutronik No.: IND22446 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
200X2 µH
Design size
1515 Inch
Current I
1900 mA
DCR
0.056 Ohm
Enclosure type
OPEN
Tolerance
40 %
Impedance
850 Ohm
Testfrequency/Z
0.1 MHz
Length
4 mm
Width
4 mm
Height
1.4 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C