DE6E3KJ472MB3B
DE6E3KJ472MB3B
Description:
KF 4,7nF X1-440 Y2-300Vac RM7,5AECQ
Supplier:
MURATA
Matchcode:
KF4,7N07,5X1Y2M2600VACAECQ
Rutronik No.:
KKS5731
Unit Pack:
250
MOQ:
1500
Packaging:
BULK
- C(N)
- 4,7n F
- V(N)
- 300 V
- Pitch
- 7.5 mm
- Dielectric
- E
- Style
- RADIAL
- Tolerance
- 20%
- Design / type
- VERT CRIMP
- Automotive
- AEC-Q(200)
- Packaging
- BULK
- Notes
- AC VOLTAGE
- T(A) min
- -40 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Purpose of use
- X440 Y300V
- Test voltage
- 2600 V
- X,Y - class
- X1Y2
- Length
- 7 mm
- Diameter/width
- 12 mm
- Wire length
- 5 mm