DE1E3RA472MA4BN01F
DE1E3RA472MA4BN01F
Description:
KF 4,7nF X1-440 Y1-250Vac RM10
Supplier:
MURATA
Matchcode:
KF4,7N10,0X1Y1M4000VAC
Rutronik No.:
KKS6288
Unit Pack:
200
MOQ:
2000
Packaging:
BULK
- C(N)
- 4,7n F
- V(N)
- 250 V
- Pitch
- 10 mm
- Dielectric
- E
- Style
- RADIAL
- Tolerance
- 20%
- Design / type
- VERT CRIMP
- Automotive
- NO
- Packaging
- BULK
- Notes
- AC VOLTAGE
- T(A) min
- -40 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Purpose of use
- X440 Y250V
- Test voltage
- 4000 V
- X,Y - class
- X1Y1
- Length
- 5 mm
- Diameter/width
- 12 mm
- Wire length
- 25 mm