CSTLS10M0G53-B0
MURATA
MURATA CSTLS10M0G53-B0
image shown is a representation only
CSTLS10M0G53-B0
Description: CSTLS 10MHZ THT -20/+80C 15pF Supplier: MURATA Matchcode: RESB10,0M Rutronik No.: PIEZO4856 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: AMMOPACK
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Frequency
10 MHz
T(A)min
-20 °C
T(A)max
80 °C
Height
5.5 mm
Length
8 mm
Width
3.5 mm
Tolerance neg
0.5 %
Toler. pos %
0.5 %
Washable
YES
Level
TTL
Technics
CERAMIC
Loadcapacitance
15 pF