CSTCC2M46G53A-R0
MURATA
MURATA CSTCC2M46G53A-R0
image shown is a representation only
CSTCC2M46G53A-R0
Frequency
2.46 MHz
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C
Height
1.55 mm
Length
7.2 mm
Width
3 mm
Tolerance neg
0.5 %
Toler. pos %
0.5 %
Loadcapacitance
15 pF