BLM31PG330SN1L
MURATA
MURATA BLM31PG330SN1L
image shown is a representation only
BLM31PG330SN1L
Description: BLM31PG 33R 6000mA Rdc=0,009 Supplier: MURATA Matchcode: FEC33R1206 Rutronik No.: FE1649 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
33 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
6000 mA
DCR
0.009 Ohm
Length
3.2 mm
Width
1.6 mm
Height
1.1 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %