BLM31AJ601SN1L
MURATA
MURATA BLM31AJ601SN1L
image shown is a representation only
BLM31AJ601SN1L
Description: BLM31AJ 600R 200mA Rdc=0,9R Supplier: MURATA Matchcode: FEC600R1206 Rutronik No.: FE1045 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
600 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
200 mA
DCR
0.9 Ohm
Length
3.2 mm
Width
1.6 mm
Height
1.1 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %