BLM21BD222TN1D
MURATA
MURATA BLM21BD222TN1D
image shown is a representation only
BLM21BD222TN1D
Description: BLM21BD 2200R 200mA Rdc=0,6R Supplier: MURATA Matchcode: FEC2200R0805 Rutronik No.: FE2399 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
2200 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
200 mA
DCR
0.6 Ohm
Length
2 mm
Width
1.25 mm
Height
0.85 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %