BLM18KG700TN1D
MURATA
MURATA BLM18KG700TN1D
image shown is a representation only
BLM18KG700TN1D
Description: BLM18KG 70R 3500mA Rdc=0,022R Supplier: MURATA Matchcode: FEC70R0603 Rutronik No.: FE3186 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
70 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
3500 mA
DCR
0.022 Ohm
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %