BLM18EG221TN1D
MURATA
MURATA BLM18EG221TN1D
image shown is a representation only
BLM18EG221TN1D
Description: BLM18EG 220R 1000mA Rdc=0,15R Supplier: MURATA Matchcode: FEC220R0603 Rutronik No.: FE4209 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
220 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
1000 mA
DCR
0.15 Ohm
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %