BLM18BA750SN1D
MURATA
MURATA BLM18BA750SN1D
image shown is a representation only
BLM18BA750SN1D
Description: BLM18BA 75R 300mA R=0,7R Supplier: MURATA Matchcode: FEC75R0603 Rutronik No.: FE3036 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
75 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
300 mA
DCR
0.7 Ohm
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %