BLM15PX471SZ1D
MURATA
MURATA BLM15PX471SZ1D
image shown is a representation only
BLM15PX471SZ1D
Description: BLM15PX 470R 600mA DC=0,2R Supplier: MURATA Matchcode: FEC470R0402 Rutronik No.: FE4579 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
470 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
600 mA
DCR
0.2 Ohm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C