1277AS-H-2R2M=P2
MURATA
1277AS-H-2R2M=P2
Description: DFE322512C 2,2uH 2,1A 20% Toko Supplier: MURATA Matchcode: INDC2,2U20% Rutronik No.: IND18755 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Inductance
2.2 µH
Current rated
2100 mA
Tolerance
20 %
Current sat.
2600 mA
R(DC)max.
0.084 Ohm
Test frequency
1 MHz
Design
METAL
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
1.2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C