1276AS-H-100M=P2
MURATA
1276AS-H-100M=P2
Description: DFE322510C 10uH 1A 20% Toko Supplier: MURATA Matchcode: INDC10U20% Rutronik No.: IND18733 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Inductance
10 µH
Current rated
800 mA
Tolerance
20 %
Current sat.
1000 mA
R(DC)max.
0.588 Ohm
Test frequency
1 MHz
Design
METAL
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
1.2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C