#A921CY-220M=P3
MURATA
#A921CY-220M=P3
Description: D63LCB 22uH 770mA 20% WWT Toko Supplier: MURATA Matchcode: INDC22U20% Rutronik No.: IND20551 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500 Packaging: REEL
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
22 µH
Mounting
SMD
Current rated
1340 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
770 mA
R(DC)typ.
0.095 Ohm
R(DC)max.
0.115 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
6 mm
Width
6 mm
Height
3 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C