VN30.12/10513
MARSCHNER
MARSCHNER VN30.12/10513
image shown is a representation only
VN30.12/10513
Description: EI30/12,5/2ST 230V/12V-1,5VA Supplier: MARSCHNER Matchcode: TRANSF1,5VA230V/12V Rutronik No.: TRANSF1183 Unit Pack: 100 MOQ: 100 Packaging: TRAY
Find Alternatives
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Mounting
THT
Core size
EI30/12,5
Design
PCB
Power
1.5 VA
Primary voltage
230 V
Secondary volta
12 V
Count of pin
10 pcs.
Cuted pin
6pcs
UL-No.
506
ENEC-No.
10
Length
32.5 mm
Width
27.5 mm
Height
24 mm
T(A)max
70 °C