SL1010A470SM
LITTELFUSE
LITTELFUSE SL1010A470SM
image shown is a representation only
SL1010A470SM
Description: Gas Discharge Tube 470V Supplier: LITTELFUSE Matchcode: VG470V Rutronik No.: WVDR3194 Unit Pack: 900 MOQ: 900 package: SMD Packaging: REEL
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
SMD
U(DC)
470 V
Max.oper.temp.
90 °C
Automotive
NO
Packaging
REEL
RoHS Status
RoHS-conform
Height
5 mm
Length
7.6 mm
Width
5 mm
Min.oper.temp.
-40 °C