IXYX30N170CV1
LITTELFUSE
LITTELFUSE IXYX30N170CV1
image shown is a representation only
IXYX30N170CV1
Description: IGBT 1700V 30A 4V TO-247AD Supplier: LITTELFUSE Matchcode: IXYX30N170CV1 Rutronik No.: IGBT3029 Unit Pack: 30 MOQ: 300 package: TO-247AD Packaging: TUBE
V(CE)
1700 V
I(C)
100 A
V(CEsat)
3.5 V
P(tot)
937 W