IXYX25N250CV1HV
LITTELFUSE
LITTELFUSE IXYX25N250CV1HV
image shown is a representation only
IXYX25N250CV1HV
Description: IGBT 2500V 25A 4.0V TO-247AD Supplier: LITTELFUSE Matchcode: IXYX25N250CV1HV Rutronik No.: IGBT3347 Unit Pack: 30 MOQ: 30 package: TO-247AD Packaging: TUBE
V(CE)
2500 V
I(C)
25 A
V(CEsat)
4.0 V
P(tot)
937 W