IXBF32N300
LITTELFUSE
LITTELFUSE IXBF32N300
image shown is a representation only
IXBF32N300
Description: IGBT 3000V 22A 3.2V ISOPLUS i4-PaK Supplier: LITTELFUSE Matchcode: IXBF32N300 Rutronik No.: IGBT3329 Unit Pack: 25 MOQ: 300 package: I4-PAK Packaging: TUBE
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
V(CE)
3000 V
I(C)
22 A
V(CEsat)
3.2 V
Package
I4-PAK
Bodydiode
NO
P(tot)
160 W