R523I382050P0M
R523I382050P0M
Description:
FF 820nF 310Vac 20% X2 P15 MKP
Matchcode:
FF820N1520X2
Rutronik No.:
KFO11042
Unit Pack:
350
MOQ:
1050
- C(N)
- 820n F
- U(N)
- 310 V
- Tolerance
- 20 %
- Pitch
- 15 mm
- Test voltage
- 1900 V
- Pulse immunity
- 400 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Length
- 18 mm
- Diameter/Width
- 11 mm
- Height
- 19 mm