R46KR368000M1M
R46KR368000M1M
Description:
FF 680nF 275Vac 20% X2 P27,5 MKP
Supplier:
KEMET a YAGEO company
Matchcode:
FF680N27,520X2
Rutronik No.:
KFO11775
Unit Pack:
816
MOQ:
2448
Packaging:
BULK
Find Alternatives
Datasheet
- C(N)
- 680n F
- U(N)
- 275 V
- Voltage type
- AC
- Tolerance
- 20 %
- Pitch
- 27.5 mm
- Dielectric
- MKP
- XY-class
- X2
- Test voltage
- 2200 V
- Pulse immunity
- 150 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Lead length
- 4+2 mm
- Length
- 32 mm
- Diameter/Width
- 9 mm
- Height
- 20 mm