R41BR347050T0K
R41BR347050T0K
Description:
FF 470nF 350Vac 10% Y2 P27,5 MKP
Matchcode:
FF470N27,510Y2
Rutronik No.:
KFO12883
Unit Pack:
128
MOQ:
384
Packaging:
TRAY
Find Alternatives
Datasheet
- C(N)
- 470n F
- U(N)
- 350 V
- Tolerance
- 10 %
- Pitch
- 27.5 mm
- Test voltage
- 4000 V
- Pulse immunity
- 400 V/µs
- T(A) max
- 125 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Lead length
- 25+2-1 mm
- Length
- 32 mm
- Diameter/Width
- 18 mm
- Height
- 33 mm