JVR10N151K85YRW
JOYIN
JOYIN JVR10N151K85YRW
image shown is a representation only
JVR10N151K85YRW
Description: VDR 10mm DC=125V CL=250V 22J Supplier: JOYIN Matchcode: VR95V107,5 Rutronik No.: WVDR1726 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: 10mm Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Length
12.5 mm
U(AC)
95 V
U(DC)
125 V
U(CL)
250 V
Power rating
0.4 W
Max.current
2500 A
Energy
22 J
Packaging
REEL
Width
5 mm
Automotive
NO
Package
10mm