NDB18PFB-4DIT
INSIGNIS
NDB18PFB-4DIT
Description: DDR2 1Gb 128Mx8 400MHz 85°C Supplier: INSIGNIS Technology Corporation Matchcode: NDB18PFB-4DIT Rutronik No.: ICDRAM1912 Unit Pack: 300 MOQ: 3000 package: BGA60 Packaging: TRAY
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
1G bit
Organisation
128Mx8
U(cc)
1.8 V