ISC230N10NM6ATMA1
INFINEON
INFINEON SP005402670
image shown is a representation only
ISC230N10NM6ATMA1
Description: N-CH 100V 31A 19,3mOhm SuperSO8 Supplier: INFINEON Matchcode: ISC230N10NM6 Rutronik No.: TMOS6614 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: SuperSO8 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Configuration
N-CH
V(DS)
100 V
I(D)at Tc=25°C
31 A
RDS(on)at 10V
19.3 mOhm
Q(g)
7.4 nC
P(tot)
48 W