CAM1356000E12F3FHK00
HKC
HKC CAM1356000E12F3FHK00
image shown is a representation only
CAM1356000E12F3FHK00
Description: CA 5032 13,560000M 12pF 30ppm Supplier: HKC Matchcode: Q13,560000 CA Rutronik No.: QUARZ3441 Unit Pack: 1000 MOQ: 5000 package: CA Packaging: REEL
Frequency
13.56 MHz
Tolerance
+/-30 ppm
Temp.range
-20+70 °C
Stabil./ Temp.
+/-50 ppm
Load capacity
12 pF
Height
1 mm
Width
3.2 mm
Length
5 mm