P4SMA13A TRTB
FAGOR
FAGOR P4SMA13A TRTB
image shown is a representation only
P4SMA13A TRTB
Description: TVS-DIODE UNI 0,4KW 13V SMA Supplier: FAGOR Matchcode: P4SMA13A TRTB Rutronik No.: DTRL15494 Unit Pack: 7500 MOQ: 15000 package: SMA Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
SMA
PowerDissipati
0.4 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
13 V
Automotive
AEC-Q(101)
Clamping voltag
18.2 V
Stand-off V Vwm
11.1 V