BZY97C30GP AMP
FAGOR
FAGOR BZY97C30GP AMP
image shown is a representation only
BZY97C30GP AMP
Description: Z-DIODE 1,5W 30V 5% DO41 Supplier: FAGOR Matchcode: BZY97C30GP AMP Rutronik No.: DZ10699 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: DO41 Packaging: AMMOPACK
U(Z)
30 V
P(tot)
1.5 W
Tolerance
5 %
I(Z)
25 mA