TGL34-33A L184
DIOTEC
DIOTEC TGL34-33A L184
image shown is a representation only
TGL34-33A L184
Description: TRANSIL UNI 0,15KW 33V Minimelf Supplier: DIOTEC Matchcode: TGL34-33A Rutronik No.: DTRL12242 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 package: MINIMELF Packaging: REEL
Add to Project
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Application
0.15
Stand-off V Vwm
UNIDIRECTI V
Breakdown-V(BR)
28.2 V
Tolerance
33 %