SMF220CA
DIOTEC
DIOTEC SMF220CA
image shown is a representation only
SMF220CA
Description: TVS-DI. BI 0,2KW 272V SOD-123FL Supplier: DIOTEC Matchcode: SMF220CA Rutronik No.: DTRL15413 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SOD-123FL Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
SOD-123FL
PowerDissipati
0.2 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
272 V
Automotive
NO
Clamping voltag
356 V
Stand-off V Vwm
220 V
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
REEL
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
China
Supplier Lead time
12 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Alternatives
DIOTEC
DIOTEC SMF15A
SMF15A
Semiconductors
  • TVS-DI. UNI 0,2KW 18,5V...