1.5SMC550CA
DIOTEC
DIOTEC 1.5SMC550CA
image shown is a representation only
1.5SMC550CA
Description: TVS-DIODE BI 1,5KW 550V SMC Supplier: DIOTEC Matchcode: 1.5SMC550CA Rutronik No.: DTRL11551 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SMC Packaging: REEL
PowerDissipati
1.5 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
550 V
Clamping voltag
760 V
Stand-off V Vwm
495 V
Serie
1,5SMC
Tolerance
5 %