VGAH222026Y570DP
KYOCERAAVX
KYOCERAAVX VGAH222026Y570DP
image shown is a representation only
VGAH222026Y570DP
Description: VC 2220 DC=26V CL=57V 6,8J Supplier: KYOCERA AVX Matchcode: VC23V2220 Rutronik No.: WVDR3229 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: 2220 Packaging: REEL
U(AC)
23 V
U(CL)
57 V
U(DC)
26 V
Max.current
1100 A
Max.oper.temp.
150 °C
Energy
6.8 J
Power rating
0.03 W
Height
2.5 mm
Length
5.7 mm
Width
5 mm
Min.oper.temp.
-55 °C