VA100014D300DL
KYOCERAAVX
KYOCERAAVX VA100014D300DL
image shown is a representation only
VA100014D300DL
Description: VDR DC=14V CL=32V 0,4J Supplier: KYOCERA AVX Matchcode: VR10V0,4J Rutronik No.: WVDR3233 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: THT Packaging: REEL
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Length
4.32 mm
U(AC)
10 V
U(DC)
14 V
U(CL)
32 V
Max.current
150 A
Energy
0.4 J
Packaging
REEL
Automotive
NO
Height
25.4 mm