D21.27308S.007
APACER
D21.27308S.007
Description: 32 GB DDR4-3200 SO-DIMM 1.2 V Supplier: Apacer Matchcode: D21.27308S.007 Rutronik No.: DISMOD2454 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: TRAY
Capacity
32 GB
Temp.max.
85°C
Temp.min.
-40°C
Clockfrequency
3200 MHZ