AS6C4016-55ZIN
ALLIANCE
ALLIANCE AS6C4016-55ZIN
image shown is a representation only
AS6C4016-55ZIN
Density
4M bit
Organisation
256Kx16
Package
TSOP44
U(cc) min
2.7 V
U(cc) max
5.5 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C