96PSA-A90W19OT-3
ADVANTECH
ADVANTECH 96PSA-A90W19OT-3
image shown is a representation only
96PSA-A90W19OT-3
Description: 19V 90W Power Adapter without powercord Supplier: ADVANTECH Matchcode: 96PSA Rutronik No.: DISPSU1273 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: BOX
Find Alternatives Datasheet
Case design
PPO TABLE
Max.output pwr
90 W
Input voltage
230 V
Output voltage
19 V
Input frequency
50 Hz
Efficiency
85 %