SMTDRRI0402-103M
3L
SMTDRRI0402-103M
Description: SMTDRRI0402 10mH 20mA 20% Supplier: 3L Matchcode: INDC10000U20% Rutronik No.: IND21197 Unit Pack: 2000 MOQ: 1 Packaging: REEL
Inductance
10000 µH
Tolerance
20 %
Current sat.
20 mA
R(DC)max.
32.8 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Length
6.6 mm
Width
4.45 mm
Height
2.92 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C