SMTDR75-220K
3L
SMTDR75-220K
Description: SMTDR75 22uH 1500mA 10% WWT Supplier: 3L Matchcode: INDC22U10% Rutronik No.: IND16803 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 Packaging: REEL
Inductance
22 µH
Mounting
SMD
Current rated
1500 mA
Tolerance
10 %
Technology
WIREWOUND
R(DC)max.
0.11 Ohm
Design
FERRITE
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
7.8 mm
Width
7 mm
Height
5 mm
T(A)min
-30 °C
T(A)max
105 °C