2J6804-150RG174-C20N
2J
2J 2J6804-150RG174-C20N
image shown is a representation only
2J6804-150RG174-C20N
Antenna type
WALL MOUNT
Standard
LTE
Frequency
824-2170 M Hz
Connector (1)
SMA/m
Cable length
1500 mm
Impedance
50 Ohm
Gain
2.0 dB
Size
107.6 mm