2J6615B-868MHZ-015RG174-C20N
2J
2J 2J6615B-868MHZ-015RG174-C20N
image shown is a representation only
2J6615B-868MHZ-015RG174-C20N
Description: 2J6615B Antenna 868 MHz SMA/m Supplier: 2J Matchcode: 2J6615B-868MHZ-015RG174-C20N Rutronik No.: WIREAC1914 Unit Pack: 1 MOQ: 100 Packaging: INDIVIDUAL
Datasheet
Antenna type
Screw
Standard
ISM
Frequency
868 M Hz
Connector (1)
SMA/m
Cable length
150 mm
Impedance
50 Ohm