2J610M-250RG174-C04N
2J
2J 2J610M-250RG174-C04N
image shown is a representation only
2J610M-250RG174-C04N
Antenna type
Magnetic
Standard
Cellular
Frequency
824-2400 M Hz
Connector (1)
FME/f
Cable length
2500 mm
Impedance
50 Ohm
Gain
2.14 dB
Size
80 mm