2J550-250RG174-C04N
2J
2J 2J550-250RG174-C04N
image shown is a representation only
2J550-250RG174-C04N
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Antenna type
Adhesive
Standard
Cell/WLAN
Frequency
824-2400 M Hz
Connector (1)
FME/f
Cable type
RG174
Cable length
2500 mm
Impedance
50 Ohm
Size
72 mm