2J5004PL-300RG174-C05N
2J
2J 2J5004PL-300RG174-C05N
image shown is a representation only
2J5004PL-300RG174-C05N
Standard
LTE
Frequency
824-2170 M Hz
Connector (1)
MMCX/m
Cable length
3000 mm
Impedance
50 Ohm
Gain
2.2 dB
Size
126.5 mm