2J5004P-300RG174-C20N
2J
2J 2J5004P-300RG174-C20N
image shown is a representation only
2J5004P-300RG174-C20N
Standard
Cellular
Frequency
824-2400 M Hz
Connector (1)
SMA/m
Cable length
3000 mm
Impedance
50 Ohm
Gain
0 dB
Size
116 mm